Nuostatos ir sąlygos

Registracija.

Prisijunkite savo el. pašto adresu ir slaptažodžiu. Jei dar nebuvote užsiregistravę, užpildykite naujo vartotojo anketą. Kitą kartą reikės užpildyti tik el. pašto ir slaptažodžio laukus. Pamiršusiems slaptažodį, el. paštu išsiųsime naują.

Registruoti vartotojai turi galimybę vartotojų zonoje pasitikrinti, papildyti ir keisti pristatymo duomenis, asmeninę informaciją, sekti užsakymų istoriją.


Kaip pirkti?

Prekės pasirinkimas
Asortimentas suskirstytas pagal prekių grupes. Visos prekės turi aprašymą ir nuotrauką. Paspaudus ant nuotraukos, matysite didesnį vaizdą, galėsite detaliau apžiūrėti pasirinktą prekę. Prie kiekvienos prekės nurodytas turimas kiekis sandėlyje. Jei reikalingas didesnis kiekis, susisiekite su mumis.


Pirkinių krepšelis
Norimas prekes įsidėkite į krepšelį nuspausdami mygtuką „Į krepšelį”. Čia galėsite pasitikrinti savo pasirinkimą, keisti prekių kiekį ar jas pašalinti. Jei krepšelį norėsite pildyti toliau, spauskite „Tęsti apsipirkimą“. Būsite nukreipti į puslapio, iš kurio išėjote, pradžią. Jei norite grįžti į tą pačią vietą, iš kurios išėjote, spauskite interneto naršyklės įrankų juostos mygtuką "Atgal". Nusprendę prekes pirkti, spauskite „Toliau“.


Užsakymo forminimas.

Paspaudus „Toliau“, Jūs busite nukreiptas į antrą užsakymo žingsnelį „Užsakymo informacija“. Čia Jūs galėsite pasitikrinti informaciją apie pirkėją, prekių pristatymo informaciją, pasirinkti prekių pristatymo ir apmokėjimo būdą. Svarbu, kad Jūsų duomenys būtų tikslūs, nes pagal suvestus duomenis ir bus pristatomos prekės. Visi žvaigždute pažymėti langeliai turi būti užpildyti.

 


 

Užsakymo patvirtinimas

Pasitikrinkite visą užsakymo informaciją. Jei pastebėjote netikslumų, kuriuos norėtumėte pakeisti, spauskite „Atgal“. Jei viskas teisingai, spauskite „Toliau“. Jūsų užsakymas bus užregistruotas ir nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųsta žinutė apie užsakymo būseną. Užsakymas pradėdamas vykdyti tik gavus apmokėjimą į nurodytą sąskaitą. Prekė iš prekybos išimama tik gavus apmokėjimą.

 

Apmokėjimo sąlygos

1. Mokėti galima grynais, atsiimant prekę Vilniuje, Karoliniškėse.

2. Galite mokėti pavedimu į banko sąskaitą

3. Galite mokėti paypal

 

Mokėjimo paskirties laukelyje būtina nurodyti užsakymo numerį!

 

Garantijos ir grąžinimas


Nepriimamos pretenzijos dėl atspalvių neatitikimo. Negalime garantuoti vienodo klientų monitorių spalvinio kalibravimo. Skirtingų dažymo partijų idealus spalvinis atitikimas neįmanomas.
Jei prekė dėl defekto neatlieka savo funkcijos, ji gali būti grąžinama. Prekės grąžinamos per 7 darbo dienas paminkštintuose vokuose, siunčiama registruotu paštu. Pinigai grąžinami gavus prekę.

Garantija netaikoma:

- prekėms, sugadintoms dėl netinkamo vartojimo

- prekėms, sugadintoms siuntimo metu dėl netinkamo pašto tarnybų darbo.

Siuntimo išlaidos negrąžinamos.

Pristatymas

Internetinėje parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą. Prekes galime išsiųsti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys. Siunčiame registruota siunta per Lietuvos paštą.

Terminai

Mes pasirūpinsime, kad Jūsų įsigytos prekės būtų pristatytos per trumpiausią laiką ir Jums patogiu metu. Jeigu prekę užsakėte iki 12.00 val. ir apmokėjote savo užsakymą, įsigytus pirkinius išsiųsime tą pačią darbo dieną (ilgiausias terminas 3 darbo dienos). Jeigu užsakymas ir apmokėjimas buvo atliktas vėliau  Jūsų užsakymą išsiųsime kitą darbo dieną (vėliausias išųsiuntimo terminas 4 darbo dienos).

Prekių atsiėmimas iš parduotuvės

Prekes galima atsiimti ir iš mūsų parduotuvės nemokamai iš anksto suderintu laiku (Vilnius, Karoliniškės). Norėdami atlikti šį veiksmą pirkdami prekę turite pažymėti laukelį "Prekes atsiimsiu iš parduotuvės".

Pristatymo mokesčiai

Prekių siuntimas Lietuvoje 1,74 eur.

Į kitas šalis pagal post.lt tarifus.

 

×
×
×
×
×
×
×