Šalikas, skraistė

Šiame skyrelyje rasite šalikus ir skraistes, skirtas pasipuošti, paversti paprastą drabužį išskirtiniu, kitokiu, neatpažįstamu ir sušilti.

Kai kurios skraistės suteiks ne tik grožio, bet ir šilumos ir vėsesnį vakarą ar dieną

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Avietini puošnus šalikas, megztas iš dviejų siūlų. Tinka užsimesti ant suknelės, pasipuošti bet kuria proga. Dviejų skirtingų spalvų: šviesesnis siūlas puošnus akrilinis, tamsesnis siūlas - mocheris.     ..
17.00€
Balta skraistė su garbanėlėmis. Tinka užsimesti ant suknelės, ar palaidinės. Baltas siūlas turi trumpas oranžinio ir rudo siūlo gijas. Siūlai: 70 proc. angora   ..
15.00€
Baltas puošnus šalikas, megztas iš dviejų siūlų. Vienas iš jų Kid mochera, kitas - puošnus, šiek tiek blizgantis akrilinis siūlas. Tinka užsimesti ant suknelės, pasipuošti, vestuvėms, ar bet kuria kita proga.   Sudėtis: 70 proc. mochera, 30 ..
17.00€
Gelsvas, šampano spalvos, puošnus šalikas, megztas iš dviejų siūlų. Vienas iš jų angora, kitas - puošnus, turintis blizgesio akrilinis siūlas. Tinka užsimesti ant suknelės, pasipuošti, bet kuria proga. Trumpaplaukės angoros siūlo plaukeliai trumpesni..
17.00€
Gelsvai rudas puošnus šalikas, megztas iš dviejų siūlų. Vienas iš jų mochera, kitas - puošnus, turintis blizgesio akrilinis siūlas. Tinka užsimesti ant suknelės, pasipuošti, bet kuria proga.   Sudėtis: vienas siūlas (gelsvai oranžinis) - 70 ..
17.00€
Gelsvas šalikas iš buklė siūlų. Švelnus, nepūkuotas. Puikus akcentas. Buklė siūlai truputi burbuliuoti, todėl iš jų megztas šalikas atrodo dailiai. Matmenys: 170 cm. ilgis, 40 cm. plotis ..
7.00€ 8.70€
Juodas su pilku puošnus šalikas, megztas iš dviejų siūlų. Tinka užsimesti ant suknelės, pasipuošti bet kuria proga. Juoda - elegancijos spalva ir šilta machera, besikeičiančių atspalvių su trupučiu subtilaus blizgesio pilka, suteikia skraistei išs..
17.00€
Jūros mėlynumo, turkio spalvos puošnus šalikas, megztas iš dviejų siūlų. Tinka užsimesti ant suknelės, pasipuošti bet kuria proga. Šviesenis turkio mėlynumo puošnus siūlas persipina su jūros sodraus mėlio spalvos trumpaplaukės angoros siūlu. Angoros..
17.00€
Margas rudas puošnus šalikas, megztas iš dviejų siūlų. Tinka užsimesti ant suknelės, pasipuošti bet kuria proga. Galima nešioti kaip šaliką, galima užsimesti ant pečių, kaip skraistę. Margas angoros siūlas suteikia žaismingumo ir gyvumo, tamsus puoš..
15.00€
Pilka skraistė su garbanėlėmis. Tinka užsimesti ant suknelės, ar palaidinės. Dydis universalus ir suaugusiam ir vaikui. Paprasto mezgimo skraistė praturtinta derančios spalvos garbanėlėmis. Siūlai: 70 proc. angora   ..
12.00€
Melsvas, žydras puošnus šalikas, megztas iš dviejų siūlų. Tinka užsimesti ant suknelės, pasipuošti bet kuria proga. Sudėtis: vienas siūlas - 100 proc. akrilas antras siūlas - kid mocheris (70 proc. mochera, 30 proc. akrilas)     ..
17.00€
Mėlynas šalikas iš buklė siūlų. Švelnus, nepūkuotas. Puikus akcentas. Buklė siūlai truputi burbuliuoti, todėl iš jų megztas šalikas atrodo dailiai. Matmenys: 170 cm. ilgis, 35 cm. plotis ..
7.00€ 8.50€
Oranžinė skraistė - pončas su garbanėlėmis. Tinka užsimesti ant suknelės, ar palaidinės. Šiltas ir gražus Siūlai: 70 proc. angora   ..
15.00€

×
×
×
×
×
×
×