Šalikas, skraistė

Šiame skyrelyje rasite šalikus ir skraistes, skirtas pasipuošti, paversti paprastą drabužį išskirtiniu, kitokiu, neatpažįstamu ir sušilti.

Kai kurios skraistės suteiks ne tik grožio, bet ir šilumos ir vėsesnį vakarą ar dieną

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Avietini puošnus šalikas, megztas iš dviejų siūlų. Tinka užsimesti ant suknelės, pasipuošti bet kuria proga. Dviejų skirtingų spalvų: šviesesnis siūlas puošnus akrilinis, tamsesnis siūlas - mocheris.     ..
17.00€
Balta skraistė su garbanėlėmis. Tinka užsimesti ant suknelės, ar palaidinės. Baltas siūlas turi trumpas oranžinio ir rudo siūlo gijas. Siūlai: 70 proc. angora   ..
15.00€
Balta skraistė su šviesiai rudomis garbanėlėmis. Tinka užsimesti ant suknelės, ar palaidinės. Puošni ir graži.     ..
10.00€
Baltas puošnus šalikas, megztas iš dviejų siūlų. Vienas iš jų Kid mochera, kitas - puošnus, šiek tiek blizgantis akrilinis siūlas. Tinka užsimesti ant suknelės, pasipuošti, vestuvėms, ar bet kuria kita proga.   Sudėtis: 70 proc. mochera, 30 ..
17.00€
Baltas šalikas snoodas, vos gelsvo atspalvio. Megztas iš trijų siūlų. Storas ir  šiltas. Ilgis sulenkto: 50 cm., plotis 24 cm. Siūlai; 100 proc. vilna       ..
10.00€
Gelsva skraistė - šalikas su garbanėlėmis. Tinka užsimesti ant suknelės, ar palaidinės. Galima nešioti ir kaip šaliką. Plonas, megztas iš buklė siūlų ..
10.00€
Gelsvas šalikas iš buklė siūlų. Švelnus, nepūkuotas. Puikus akcentas. Buklė siūlai truputi burbuliuoti, todėl iš jų megztas šalikas atrodo dailiai. Matmenys: 170 cm. ilgis, 40 cm. plotis ..
7.00€ 8.70€
Juodas su pilku puošnus šalikas, megztas iš dviejų siūlų. Tinka užsimesti ant suknelės, pasipuošti bet kuria proga. Juoda - elegancijos spalva ir šilta machera, besikeičiančių atspalvių su trupučiu subtilaus blizgesio pilka, suteikia skraistei išs..
17.00€
Juodos spalvos šalikas. Universalus, tinka ir moterims, ir vyrams. Ilgis 120 cm., plotis 24 cm. Siūlai; 50 proc. vilna, 50 proc.akrilas       ..
10.00€
Margas rudas puošnus šalikas, megztas iš dviejų siūlų. Tinka užsimesti ant suknelės, pasipuošti bet kuria proga. Galima nešioti kaip šaliką, galima užsimesti ant pečių, kaip skraistę. Margas angoros siūlas suteikia žaismingumo ir gyvumo, tamsus puoš..
15.00€
Pilka skraistė su garbanėlėmis. Tinka užsimesti ant suknelės, ar palaidinės. Dydis universalus ir suaugusiam ir vaikui. Paprasto mezgimo skraistė praturtinta derančios spalvos garbanėlėmis. Siūlai: 70 proc. angora   ..
12.00€
Rudas, reto mezgimo šalikas, megztas iš mocheros siūlų, Purus ir minkštas Ilgis: 120 cm., plotis 42 cm. Siūlai: 70 proc. mochera, 30 proc. akrilas   ..
7.00€

×
×
×
×
×
×
×